EMPEROR Trenbolone Acetate 100mg/10ml

150,00 zł
Brak podatku
Ilość

Trenbolone Acetate jest silnym środkiem, który wpływa na receptory androgenowe od testosteron, jest zmodyfikowaną formą hormonu Nandrolonu.
Dzięki niemu możemy uzyskać dobrą masę mięśniową zwiększoną siłę a także wytrzymałość zwiększa się liczba czerwonych krwinek powoduje to dotlenienie organizmu. Środek ten poprawia samopoczucie metabolizm zawodników poprawia się jakość spożywanego przez nas posiłku. Dzięki Trenbolone wszystkie składniki odżywcze są lepiej wykorzystywane przez organizm niż normalnie.

Jego działanie jest dość szybkie, aby jego poziom w organizmie był stabilny trzeba wykonywać częste iniekcje. Aktywny okres półtrwania wynosi 2 dni.

Dawkowanie

Należy przyjmować od 50 mg do 100 mg co 2 dni, działanie do dwóch dni.

Długość cyklu wynosi od 7 do 8 tygodni, a wykrywalność do 5 tygodni.

Trzeba mieć świadomość, iż jest to środek nisko androgenny, natomiast wysoko anaboliczny Niestety występuje tu wysoka toksyczność.

Preparat ten ma dość krótkie, ale intensywne działanie i jedną z wad jest to, że niestety trzeba dokonywać częstszych iniekcji, ważne jest zachowanie stabilnego poziomu substancji aktywnej w krwi. Spore zalety widzi się w czasie cyklu cięcia lub spiętrzania. Zdecydowanie Trenbolone Acetate działa w czasie cykli cięcia. Steryd ten zapewnia duży przyrosty siły i wytrzymałości.

Skutki uboczne
Trzeba wiedzieć, że środek ten jest przeznaczony dla wszystkich większych działań niepożądanych, można kontrolować go używając odpowiednich dawek. Niektóre osoby skarżą się na dolegliwości ze strony układu sercowo-naczyniowego.