TOT PHARMA Methandienone TOT PHARMA 10mg/100tab

80,00 zł
Brak podatku
Ilość

Substancja aktywna: Metandienon

Długość kuracji : 4-6 tyg.

Dawkowanie: mężczyźni od 15 – 50 mg dziennie , kobiety do 15 mg dziennie ( czas stosowania u kobiet do 3 tyg)

Występowanie : Iniekcyjne i tabletki

Kolejnym produktem o którym słyszał chyba każdy jest Metanabol inaczej nazywany Dianabolem.

Metanabol jest jednym z najpopularniejszych sterydów świata , jest to silny steryd anaboliczno-androgenny, na siłowni często możemy usłyszeć o nim określenie „metka” i „meta”. Właściwości Dbol są tak mocno anaboliczne że pozwalają osiągnąć super efekty w budowaniu masy mięśniowej.

Czego możemy się spodziewać po Dianabolu :

Na rezultaty nie trzeba już długo czekać , po około 2 tyg od stosowania nasza waga na pewno pójdzie w górę. Okres stosowania Metki to do 5 tygodni. Kończąc cykl pamiętajmy o PCT aby nie dopuścić do dużych spadków masy zyskanej na cyklu. Warto Metkę łączyć z innymi sterydami daje to jeszcze większe efekty. Metkę można stosować solo , lecz łącząc ją z innymi anabolikami na pewno da lepsze i trwalsze rezultaty.

Metanabol jest mocno androgenny , jak wiemy cecha ta skutkuje dużą retencją wody w organizmie. Plusem jest to że meta zmniejsza nawet o 50% wyrzuty kortyzolu. Cecha ta ma wpływ na rozpad komórek mięśniowych, dzięki mniejszemu kortyzolowi rozpad komórek podczas kuracji sterydowej jest mocno zastopowany, co daje lepsze efekty podczas cyklu w nabytej masie mięśniowej i sile.

Jak dawkować :

Dzienna dawka wynosi od 10 do 50 mg na dobę , w zależności od stopnia zaawansowania, pamiętajmy aby dawkę rozłożyć np. na 2-3 w ciągu dnia . Kuracja z użyciem Metanabolu powinna trwać 4 – 6 tyg. Najlepiej metkę brać po posiłku, w ten sposób redukujemy ryzyko uszkodzenia wątroby , mimo tego i tak korzystał bym z osłonek na wątrobę. Z uwagi na toksyczność metki , preferuje się stosować metkę 2 razy do roku .

Metanabol odradza się kobietom !!!!! Jeżeli już któraś z pań będzie mocno zainteresowana to dawka dla kobiet musi być mniejsza niż dla faceta , mówimy o dawce rzędu 10-15 mg dziennie dla kobiety !!! Cykl również powinien być skrócony i maksymalnie powinien trwać do 3 tyg.

Możliwe skutki uboczne :

Metandienon jest w postaci tabletek, jak i iniekcyjnej, przy czym lepszym i zdrowszym rozwiązaniem są zastrzyki, ze względu na ich mniejszą szkodliwość i większą skuteczność. Iniekcja góruje jeszcze nad tabletkami ze względu na mniej negatywny wpływ na wątrobę.

Pamiętajmy że ze względu na toksyczność tego leku czas stosowania nie powinien przekraczać 6 tygodni , czas cyklu zależny też jest od dawek. Podczas kuracji powinniśmy stosować osłonki na wątrobę , oprócz problemów z wątrobą możemy spodziewać się takich skutków ubocznych jak : ginekomastia , łysienie , odkładania tkanki tłuszczowej , owłosienie na ciele , czy nadmierna potliwość.

Dlatego ważne jest aby podczas kuracji , kontrolować estrogen , dlatego nieodłącznym wspomagaczem są AI ( aromasin/ arimdiex itp.).